Vad är du bra på?
Alla är bra på något. Vad är du bra på?
"Weather forecast for tonight: dark." ~ George Carlin
Jag är rätt bra på fotografering.
eller något som hör till katter - jag är ganska bra på att se när något är på tok med mina katter.
Jag är rätt bra på fotografering och redigering. :)
Men något jag är VÄLDIGT bra på är nog… Att sova! Haha, nej, skämt åsido. Men jag är faktiskt väldigt bra på att skriva. Menar då inte min handstil, utan att skriva berättelser, historier, brev etc. Skriver och uttrycker mig på ett smart och intressant vis som fångar läsarens intresse. <- Inte mina egna ord haha.
Vad är du själv bra på?
Jag är väldigt bra på att vara knäpp 
Och jag är väldigt bra på att glömma saker haha XD
Jag är bra på att åka skidor, fota, djur, sitta vid datorn och bli pigg på kvällen när det är dags att sova :P
"Weather forecast for tonight: dark." ~ George Carlin
Jag är grymt bra på att läsa, både svenska och engelska :) Jag skriver också väldigt bra dikter och berättelser.
Jag är bra på djur :P Är bra på att städa när jag väl städar ;P
Tror jag är bra på att vara omtänksam och lyssna på vänners problem.
Jag är bra på språk, är väldigt lättlärd. Jag är duktig på datorer (program och sånt i datorerna) och så är jag bra på att laga mat och baka :)
Slädhundar/draget och oceanångare är väll det jag är bra på.
Finns säkert fler områden men det står still i skallen på mig, är väll en till sak jag är bra på då dvs att få hjärnsläpp. 
Jag är bra på att laga mat. Tycker det är kul också.