Katter iFokus

Katter

Etikettertillbehörutrustning
Läst 1242 ggr
starshine
0

Mysiga liggdynor

Nu skall jag byta ut fetvadden i mina liggdynor jag tillverkar mot beanbags kulor. Testade detta här hemma och den dynan blev poppulär. Dom verkar gilla kuldynans lite frasande.

Någon mer som har erfarenhet av dessa??

starshine
0
#1

Nu har jag massor av erfdarenheter av dessa. Även fått komentarer av folk som köpt av mig. Katter väljer dessa framför fetvadd dynor.

Så köp er en dyna eller kudde till katten med dessa underbara kulor i

[Daisy-Moa-Elsa]
0
#2

Vart köper du dessa beanbags bönor?

starshine
0
#3

vi köpte dom på silvan

Anne
0
#4

Så bra! :) En del katter kissar i såna dynor, eftersom ljudet påminner om att gå på lådan… Mina har aldrig gjort det, men däremot har de haft klart svårt att vänja sig vid dem. Nu är puffen med kulor en favorit, men det har tagit låååång tid.. :)

starshine
0
#5

mina tog det ca 1 dag sedan var det favoriten hemma.

MonicaLagerquist
0
#6

Mina katter kissar direkt på dom så dom gick i soporna direkt.

Stolt ägare till tre La permer

dara
0
#7

själv har jagkuddar i soffan med beanbags och dessa uppskattas stort av både människor och djur. safir älskar den men anni har aldrig tyckt om dem.

dara
0
Bild 1. Klicka för att öppna i full storlek.
#8

här är en bild då safir ligger på kudden i sottan

starshine
0
#9

söt hon är :-D