Katter iFokus

Katter

Etiketttävlingar
Läst 879 ggr
ellaaannnn
0

Mer tävlingar tack!

Bild 1. Klicka för att öppna i full storlek.

Varför gör ni aldrig tävlingar där man kan vinna något åt sin katt ex kattmynta, godis, möss eller vitamin? Då blir det mer spänning i att ta kort på sin katt ^^

Bull som är hungrig och vill vinna mat Oskyldig

LinaK
0
#1

Jo visst vore det roligt med tävlingar. Men det här med priser är ju en annan sak, det är ju inte meningen att sajtvärden med Medarbetare ska behöva köpa priser till oss medlemmar för sina egna pengar =)
Du kan ju själv starta en tematävling om du vill, fast utan pris. Äran är ju ett pris i sig =)

// Lina - VärdBichon Kolla gärna in min blogg:
http://linaalgotsigge.blogg.se

TrisseCRX
0
#2

Jag vill också ha mer tävlingar.. MIn katt är europé!

monisa
0
#3

Perser-sighten har månadstävling med olika teman på fonton av katt. Vinnarens bild publiceras sedan på förstasidan.

Kika där för inspiration för tävling…  http://perser.ifokus.se/

Kyss

Chirak-96
0
#4

På Gotlandsruss iFokus har de en tävling som heter "Månadens russ" och sen har varje månad ett tema. T ex Januari=vinter tema, Februari=med annat djur, Mars=barn tema osv.

Regler finns på russ sidan. Men tillslut finns 12 vinnarbilder och av dessa fina bilder blir det en kalender som man får köpa sen. Det är väl en ära i sig att få vara med i kalendern.

Ett förslag från mig.

LinaK
0
#5

#4 Detta har varit uppe på förslag flera gånger. Och jag tror att det är på g iaf.

// Lina - VärdBichon Kolla gärna in min blogg:
http://linaalgotsigge.blogg.se

MangoPeperoniOwner
0
#6

jag  har pratat med Anne om att jag gärna tar hand om "Månadens Katt"

Anne
0
#7

Och den frågan ligger på sajtvärden… Det är fler som har anmält intresse :)