# Vetrinär?
Author: xxmammaxx

Någon som vet någon bra Vetrinär i trollhättan eller vänersborg för kastrering av en han katt?

## Comment 1
Author: Jourhemmet

Kastrering av hane kan vilken veterinär som helst nästan göra i sömnen. Ett ingrepp som tar 5-10 minuter.

## Comment 2
Author: Hawknestgrove

kostnadsmässigt, sök dig inte till de stora flådiga djursjukhusen. de är för dyra.

## Comment 3
Author: xxmammaxx

jo men när jag söker på nätet hittar ja ju olika ställen men när man klickat sig in så står det att dom lagt ner.. har det stått på flera stycken.. jag kanske söker fel :P

## Comment 4
Author: AnnaMaja0

O Trollhättan/Vborg känner jag tyvärr inte till nån. Men om du kan tänka dig att åka till Uddevalla så kan jag varmt rekommendera Bohusläns Smådjursklinik. Dom är väldigt trevliga och mycket kompetenta & kunniga. Dom har en hemsida där du kan läsa mer, med öppetider och telenummer. Det ligger inte så långt från Kampenhof.

## Comment 5
Author: Hawknestgrove

har du sökt på eniro?

Här är att välja och vraka

[http://gulasidorna.eniro.se/hitta:veterin%C3%A4re/trollh%C3%A4ttan%252Fuddevalla%252Fv%C3%A4nersborg](http://gulasidorna.eniro.se/hitta:veterin%C3%A4re/trollh%C3%A4ttan%252Fuddevalla%252Fv%C3%A4nersborg)
